.

.

Satış
ZEFS-ESD Dövme Seti, Dövme Döner Tabanca Seti LCD Güç Kalıcı Makyaj Güçlü Motor Rotary Dövme Makinesi Kalem İğneleri Kartuşları Dövme Sanatçıları ve Yeni Başlayanlar için Tedarik (Renk: Erik)

ZEFS-ESD Dövme Seti, Dövme Döner Tabanca Seti LCD Güç Kalıcı Makyaj Güçlü Motor Rotary Dövme Makinesi Kalem İğneleri Kartuşları Dövme

₺ 230.70

Ürün sayısı
Mağazada

1.Yeni tasarım, kontrolü ve işbirliği kolay;. 2.Yüksek hız elde edildi, yüksek performans;. 3.Rotasyon kararlı, daha az titreşim, düşük gürültü boğuk;. 4.Küçük dövme tasarımı için de kaşlar, göz kapakları ve dudaklar için uygundur;. 5.Çalışma İğnesi uzunluğu 0-3.5 mm;. -Malzeme : alüminyum alloy Speed : iğne minute The dingil başına 12000 devrimler : 0-4.78 152*kalem kapağı, güvenlik ve uygun 4mm Set*; çalışma hayatını sıradan kalıcı makyaj makineleri daha iki kez uzun 28mm Height : 118mm Package Boyutu : 5 mm Çalışma gerilimi : 5-11 VDiameter.Basit iğne derinliği adjustmentpigment skin High içine hızlı hız kontrol Kablosu ile daha iyi speed Adjustable iğne depth Lightweight el List1 x motor pen1 x satır1 set bağlanma parts20 × Dövme needles1 × Hız Numb1 × Bandage10 renk dövme mürekkebi home Packing de taşınması ve kullanımı piece Easy stability Gopierce kolay güç kaynağı Dövme bağlanmak ve istikrarlı çalışan makine tutmak çok kolay.Bu dövme hediye seti tüm dövme sanatçıları(başlangıç ve profesyonel) ve dövme türleri için uygundur.

Detaylı bilgi

Verilen bu kadar mal satın