.

.

Satış
OKA Tereyağı Bıçağı Serpme Makinesi, Paslanmaz Çelik 3'ü 1 Arada Tırtıklı Kenar Parçalama Yuvaları ile Çoklu Kullanım, Çok fonksiyonlu Tereyağı Bıçağı Batı Ekmek Reçeli Bıçağı

OKA Tereyağı Bıçağı Serpme Makinesi, Paslanmaz Çelik 3'ü 1 Arada Tırtıklı Kenar Parçalama Yuvaları ile Çoklu Kullanım, Çok fonksiyonlu

₺ 39.87

Ürün sayısı
Mağazada

【Kaliteli Malzeme】 Her iki tereyağı serpme bıçağı ve tereyağı yayma bıçağı seti de yüksek kaliteli paslanmaz çelikten imal edilmiştir, paslanması kolay değildir, solmaz, kalınlaştırılmış malzeme, dayanıklı ve kalın tutamaklar tutuşunuzu daha dokulu hale getirir. 【Ergonomi Tasarımı】 Kolay yayılan tereyağı bıçağının ve yayılan bıçakların sap ark tasarımı ergonomik tasarıma daha uygundur, avuç içi ve parmak eğrisine uyar, böylece tam bir kavrama hissi elde edebilirsiniz ve kullanımı daha rahattır.Ve tırtıklı kenar tasarımının kullanımı, yiyecekleri kesmeyi kolaylaştırır. 【Kullanımı KOLAY】 Tırtıklı kenar, ekmek / tereyağı dilimlemeyi zahmetsiz bir iş haline getirir.Küçük delikli delik ekmek sabit tereyağı curl için tasarlanmış bıçak kenarı aşağı çalışan.Tostunuzda daha büyük miktarlarda tereyağını zengin bir enerji kaynağına kıvırmak için tasarlanmış daha büyük bir delik. 【YAYGIN olarak kullanılan】 Bu 3'ü 1 arada çok fonksiyonlu mutfak aleti, tereyağı bıçağı, kıvırıcı ve serpiciyi tek parça halinde birleştirerek.Bu tereyağı bıçağı için soğuk tereyağı, kesme sebze, meyve,peynir, vb.Tırtıklı kenar ekmek dilimleme yapar.Bu tereyağı bıçakları gıda endüstrisi, ev, kafe ve restoranlar için uygundur. 【Güvenlik Kullanımı】 Soğuk tereyağı ve yayılma bıçağı için tereyağı bıçağının entegre yapısı kırılmayı etkili bir şekilde önleyebilir ve kenarlar parlatılır ve pasifleştirilir, bu nedenle endişelenmenize gerek yoktur.Şartname : Malzeme : Paslanmaz Çelik Renk : Gümüş Boyutu : 20.5 cm x 2.5 cm/8.07 " x 0.98 "(L x W) Paket İçerir : 1 xstainless Çelik tereyağı bıçağı Çok Fonksiyonlu Tasarım : Delikli tereyağı bıçağı çok yönlü bir tasarıma sahiptir, yiyecekleri kesmek için tırtıklı kenarı kullanabilirsiniz (tereyağı gibi, vb.) veya tereyağını dilimler halinde kesin.Bıçak ucunun kalın deliği kalın teli kazımak için kullanılabilir ve donuk kenardaki ince delik, farklı Kullanım deneyimi elde etmek için ince teli kazımak için kullanılır.Peynir serpme bıçağı, ekmek yüzeyine peynir, tereyağı, reçel ve fıstık ezmesi yaymak için kullanılabilir.Rahat Sap Tasarımı : Ekmek için tereyağı serpme makinesinin sapı kavisli bir tasarıma sahiptir, böylece avuç içi ve parmak kıvrımları daha sağlam bir tutuş elde etmek için tutamağa sığar.Parlatma ve Pasivasyon İşlemi : Tereyağı bıçaklarının yüzeyi parlatılır ve parlatılır ve kazara hasarı önlemek için bıçağın kenarı pasifleştirilir (tırtıklar ve bıçak ucu hariç).Sıcak ipuçları : 1. Delik kesicinin açısını 90°yerine 20° ' de tutmak en iyisidir. 2. Yumuşatılmış tereyağında tereyağı klipsleri kullanmayın. 3. Tereyağının yüzeyini kazıtırken tereyağını sıkıca tutun.

Detaylı bilgi

Material:
Stainless Steel
Color:
Silver
Size:
20.5 cm x 2.5 cm/8.07 x 0.98 (L x W)
Package Includes:
1xStainless Steel Butter Knife :
Multifunctional Design:
The butter knife with holes adopts a versatile design, you can use the serrated edge to cut food (such as butter, etc.) or cut butter slices. :
The thick hole of the knife tip can be used to scrape thick wire, and the fine hole on the dull edge is used to scrape thin wire to obtain different Use experience. :
The cheese spreader knife can be used to spread cheese, butter, jam and peanut butter on the surface of bread. :
Comfortable Handle Design:
The handle of butter spreader for bread adopts a curved design, so that your palm and finger bends fit the handle to get a more substantial grip. :
Polishing and Passivation Treatment:
The surface of butter knives is polished and polished, and the edge of the knife is passivated to prevent accidental damage (except for the serrations and the knife tip). :
Warm Tips:
1. It is best to keep the angle of the hole cutter at 20°instead of 90°. :
2. Do not use butter clips on the softened butter. :
3. Hold the butter tightly when scraping the surface of the butter. :
Verilen bu kadar mal satın
₺ 178.23

Özel Oneida Kalıntı Bitirmek.Dövme, Ağır Kalibreli Yapı.Herhangi bir Zanaatkar veya Rahat Yemek Deneyimi için mükemmeldir.Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir 18 / 0 Paslanmaz Çelik.

₺ 50.97

【Perfect match】 The nefis kombinasyonu peynir serpme, meyve çatalı, kaşık ve gıda hizmet maşa karşılar günlük kullanım ve değiştirme, ve ikindi çayı zaman keyfini yapabili

₺ 50.97

Tereyağı serpme makinemiz %100 Doğal ve kesinlikle Güvenlidir, bu da yemeğinizi işlerken herhangi bir zararlı kimyasal madde içermemesini sağlar.Bu serpme makinesi 7 inç uzunluğun